AHA Standardı ürününüzün alerjen, risk ya da üretim süreci sırasında alerjenlere maruz kalma potansiyeli temelinde, üç temel ürün kategorisi içerir. AHA Standardı malların bir SAS kalite etiketiyle tanımlanmasını sağlayan, kanıtlanmış bir şekilde uymanız gereken alerjen yönetim sistemi için asgari standartları tanımlar.

Mevcut herhangi bir gıda güvenliği ve kalite tetkikinde sadece birkaç gerekli adımla, uyumluluk belirlemesini AHA standardı gereksinimleri ile kolayca birleştirebilirsiniz. Yüksek düzeyde eğitimli ve bilgili BSC tetkikçileri sizinle çalışarak kuruluşunuzun şu yollarla AHA Standardı geresinimlerini yerine getirmesini sağlar:
Ürünlerinizin uygun olmayan ürünlerden kontaminasyonu önleyecek şekilde, uygun yöntemle tanımlandığını ve işlendiğini tasdik etmek
Ürünlerinizin tam izlenibirliğini sağlamak
Tesisinizde yasal olarak zorunlu seminer ve öz izlemeyi uygulamak
Tesisinize, deponuza ve belgelerinize tetkikçi erişimini garanti etmek

Alerjen Yönetim Sistemi (AHA) Belgelendirmesi ile dava edilme riskinizi nasıl azaltabileceğinizi ve etkin alerjen yönetimi konusunda kararlılığınızı nasıl göstereceğinizi öğrenmek için BSC ile iletişime geçin. AHA Standardı ürününüzün alerjen, risk ya da üretim süreci sırasında alerjenlere maruz kalma potansiyeli temelinde, üç temel ürün kategorisi içerir. AHA Standardı malların bir SAS kalite etiketiyle tanımlanmasını sağlayan, kanıtlanmış bir şekilde uymanız gereken alerjen yönetim sistemi için asgari standartları tanımlar.
Mevcut herhangi bir gıda güvenliği ve kalite tetkikinde sadece birkaç gerekli adımla, uyumluluk belirlemesini AHA standardı gereksinimleri ile kolayca birleştirebilirsiniz.
AHA Standardı geresinimlerini yerine getirmesini sağlar:

  • Ürünlerinizin uygun olmayan ürünlerden kontaminasyonu önleyecek şekilde, uygun yöntemle tanımlandığını ve işlendiğini tasdik etmek
  • Ürünlerinizin tam izlenibirliğini sağlamak
  • Tesisinizde yasal olarak zorunlu seminer ve öz izlemeyi uygulamak
  • Tesisinize, deponuza ve belgelerinize tetkikçi erişimini garanti etmek

Alerjen Yönetim Sistemi (AHA) Belgelendirmesi ile dava edilme riskinizi nasıl azaltabileceğinizi ve etkin alerjen yönetimi konusunda kararlılığınızı nasıl göstereceğinizi öğrenmek için BSC BELGELENDIRME ile iletişime geçin.