Açık Pozisyonlar

işe alım

Şirketimizin kısa ve uzun vadeli iş planları doğrultusunda planlanmış ve tanımlanmış insan kaynağı ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra şirketimizi geleceğe taşıyacak gelişim potansiyeli olan kişileri, sektörel şartları da göz önüne alarak, seçer ve işe alırız.
İşe alım sürecimiz, ilanlara yapılan başvurular arasından, ihtiyaçlar doğrultusunda aranılan nitelikteki adayların belirlenmesi ve görüşmeye çağırılmasıyla başlar. Bu adaylarla, İnsan Kaynakları departmanı ve ilgili iş birimleri gerekli görüşmeleri yapar. Tüm bu değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylara iş teklifi yapılır ve çalışmaya başlar. Burada amaç, kişilerin bilgi beceri ve yetkinlikleri sorgulanarak niteliklerine uygun doğru işe yerleştirilmeleridir.     

Şirketimize yapacağınız başvurunun, ilgili pozisyonların gerekliliklerine göre veri tabanımızda değerlendirilebilmesi ve size en kısa zamanda geri dönebilmemiz için, başvuru sayfamız üzerinden başvurularınızı online yapmanız gerekmektedir.

BSC Belgelendirme staj başvurularınızı ik@bscbelgelendirme.com adresine e-mail yolu ile iletebilirsiniz.

İlgili web sitelerinden yapılan iş başvurularına, yine aynı siteler üzerinden online olarak cevap verilmektedir.

placeholder
eğitim ve gelişim

Rekabet üstünlüğünde bir adım önde olabilmenin önemli kriterlerinden biri; iyi eğitilmiş, şirketle bütünleşmiş işgücünün eğitimi ve geliştirilmesi olduğuna inanıyoruz. Mevcut işlerimizi daha iyi yapabilmek, değişen koşullara uyum sağlayabilmek, şirketimizin gelecekteki yöneticilerini yetiştirebilmek amacıyla çalışanlarımızı geliştiririz. Eğitim, gelişim araçlarından sadece biridir; gelişim fırsatları ve ortamı yaratılarak, çalışanların gelişimlerini sürekli takip etmek esas görevlerimizdendir.

açık pozisyonlar

Job Posting Title Location Department Date
Baş Denetçi Istanbul TR Sistem Belgelendirme Ocak 8, 2016
Sekreter Istanbul TR Genel Destek Ocak 8, 2016
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sistem Belgelendirme, Ürün Belgelendirme ve Eğitim Hizmetlerimiz hakkında  uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

BSC her zaman sadece yapabileceği işe söz veren, dürüst, yaptığı işin arkasında duran, işi temiz yapan, kendisini devamlı güncelleyen profesyonel bir firmadır.

Ümit Yılmaz
Genel Müd. Yrd., AGB Jeneratör
Online Başvuru

Sistem Belgelendirme, Ürün Belgelendirme Başvurunuzu Online yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz konusunda uzmanlarımızdan destek almak için bize ulaşınız?